Відкриття дитячої кімнати у лікарні м. Ірпеня ​

У травні 2017 р. співробітники MetLife в Україні урочисто відкрили ігрову кімнату в Ірпінській дитячій міській лікарні. Це – перша лікарня, на яку поширюється програма підтримки MetLife за участі фонду MetLife Foundation та при координації “Центру КСО”.

Зокрема, наприкінці 2016 року MetLife в Україні отримала грант від MetLife Foundation на втілення проекту “Лікарня, дружня до дитини” у місцевих громадах. Завдяки допомозі та координації “Центру КСО” у програмі підтримки беруть участь кілька дитячих лікарень Київської області, першою з яких стала лікарня у місті Ірпінь.

 

Варто нагадати, що восени громадська організація «Життя спочатку» подала свій проект на конкурс «Лікарня, дружня до дитини» від компанії «MetLife» і перемогла, отримавши грант у розмірі 50 тисяч грн. на матеріали для ремонту та меблі. Місто додало кошти на проведення ремонтних робіт. В результаті отримали чудову дитячу кімнату із сучасним яскравим інтер’єром для змістовного дозвілля для дітей, в тому числі проведення уроків та неформального навчання.

 

До втілення проекту у життя долучилось чимало співробітників компанії MetLife, а також Громади м. Ірпінь. Спільними зусиллями вдалось відремонтувати кімнату та оздобити її новими сучасними меблями та дитячими іграшками. Дизайном кімнати займалась молода дизайнерка та за сумісництвом волонтер – Олена Білопольська, яка розробила концепцію кімнати та надала їй атмосфери справжньої казки