У рамках функціонування проектного офісу плануюється надання наступних послуг:1) ПОСЛУГИ У ГРАНТОВІЙ СФЕРІ:1.1.Консультування підприємців щодо грантових можливостей;1.2. Прописання грантових заявок, супровід та звітування перед донорською організацією;1.3. Підключення до діючих грантових проектів1.4. Проведення семінарів від представників донорських організацій щодо діючих програм підтримки бізнесу.2) ПОЛСУГИ ЩОДО ПІДТРИМКИ ІНДИВДУАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ ПІДПРИЄМЦІВ:2.1. розробка стратегіЇ та бізнес-плану діяльності підприємства;2.2. розробка інвестиційних проектів;2.3. фандрайзинг;2.4. розробка спонсорських пакетів;2.5. розробка карти стейкхолдерів.3) КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ:3.1. юридична консультація: започаткування, супровід бізнесу;3.2. дозвільні процедури: розміщення реклами «під ключ»; надання дозволу на учать у ярмарках, торгівлю та ін.3.3. консультації у сфері оподаткування.4) БОНУСНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРИМІЩЕННЯ: 4.1. організація проведення робочих зустрічей «під-ключ» та презентаційних майтер-класів»;4.2. надання робочої зони для індивідуальної роботи підприємцям5) ІНТЕРАКТИВНІ ПОСЛУГИ: 5.1. проведення вебінарів за актуальними напрямками5.2. створення інтерактивної карти підприємців регіону;5.2. он-лайн підтримка підприємців 24/7.

Цими днями завершився екологічний проект «Green Wave» у рамках гранту від Peace Corps Ukraine (Корпусу миру США).

Про це розповіла на своїй публічній сторінці у Фейсбук заступник Ірпінського міського голови Олена Чернявська.

«Команди ініціативних вчителів, дітей та батьків втілювали екологічні проекти у школах нашого міста: навчили дітей свідомому ставленню до природних ресурсів, управлінню та контролю за відходами, сортуванню сміття, знаходили спільні креативні рішення по зменшенню використання пластику, шили еко-торбинки, знімали фільми на еко-тематику», – зазначила заступник міського голови.

Олена Чернявська подякувала активним ірпінчанкам за креативність, відповідальність, командну роботу та підкреслила, що зміни у країні, у місті починаються з кожного з нас.

Recommended Posts