Конкурс підприємницьких проектів для учасників АТО “STARTUP IRPIN”

У 2017 р. в м. Ірпені відбувся перший на Київщині конкурс підприємницьких проектів для учасників АТО « Startup Irpin ». У конкурсі взяли участь 55 учасників АТО з усього регіону. Для них проводилися тренінги, їх консультували успішні бізнесмени, фахівці з економіки та фінансів.

У результаті народилося багато цікавих бізнес-проектів. Однак журі обрало три найкращих. Перше місце і стартовий капітал у розмірі 100 тисяч гривень від спонсорів конкурсу отримав Денис Дудник. Його проект – це тестова франчиза торгової марки «Ветеранпром» на виготовлення ветеранських ножів. Виготовляти їх будуть самі ветерани. Важливо, що у цьому бізнесі буде створено не одне робоче місце, а кілька. Автор ідеї провів чіткі розрахунки собівартості, ціну рекламної кампанії, навів можливі ризики та очікувані перспективи і переконав журі, що його справа таки має майбутнє.

Друге місце у конкурсі та приз у розмірі 50 тисяч гривень отримав Володимир Шиповський за ідею зі створення унікальних дизайнерських декорацій для приміщень. Як додатковий бонус йому ми надали в користування приміщення площею 60 кв. м. на один рік безкоштовно. А місцева будівельна компанія «Синергія» уже готова зробити велике замовлення.

Третє місце посів учасник антитерористичної операції Віталій Івахненко за проект з виготовлення металевих виробів АТОвцями. Він теж отримав 50 тисяч гривень на розвиток своєї справи.

Організаторами конкурсу виступили ГО «Ірпінська міська спілка воїнів-інвалідів АТО» у співпраці із ГС «Ірпінська Агенція Розвитку», партнерами конкурсу стали інвестиційна компанія «Pro Capital Investment», Перший діловий канал, Київський національний економічний університет імені В.Гетьмана. Спонсор конкурсу — ТОВ «Будфірма Синергія».